Klinička farmakologija s toksikologijom

TRUDNOCA I ANTIDEPRESIVI

GABI

POSTOVANI!
kAKO POSTOJI MOGUCNOST DA SAM TRUDNA A U ZADNJA TRI TJEDNA PROPISANI SU MI pRAXITEN,hELEX, SULPIRID (NISAM IH UZIMALA ISTOVREMENO),ALI KAKO SU MOJE SMETNJE SVE JACE NA SVOJU RUKU UZIMAM I PERSEN.mOZETE LI MI RECI KOJE DOZE NE BI BILE STETNE U SLUCAJU TRUDNOCE I KAKVE POSLJEDICE MOGU IZAZVATI LIJEKOVI KOJE SAM NAVELA.
uNAPRIJED ZAHVALJUJEM.

dr Viola Macolić Šarinić

Draga Gabi,

kod Vas bi trebalo utvrditi točno vrijeme uzimanja lijekova, zadnje menstruacije. Za konzultacije molimo se javiti u Ambulantu za farmakoterpiju Zavoda za kliničku farmakologiju Interne klinike KBC Rebro, Zelena zgrada II kat, soba 415 svaki dan u 8:30. Tel broj 23 88 324.

Uz srdačan pozdrav
dr Viola Macolić Šarinić