Klinička farmakologija s toksikologijom

trudnoca i vitamini

iva

Molim Vas ako mi možete objasniti razliku između "Femibiona" i "Prenatala" (naime jedan uzima moja prijateljica, a drugi ja, a obje smo trudne oko 4 mj.), te koji je prema Vašem mišljenju bolji?

Dr. Viola Macolić Šarinić

Ako se normalno hranite uz uzimanje voća i povrća i mlijeka nije potrebno dodatno uzimati bilo kakve preparate vitamina.

Uz srdačan pozdrav
dr Viola Macolić Šarinić