Klinička farmakologija s toksikologijom

vitamini

Tamara

Poštovani,

da li se može biti alergičan na vitaminske tablete?
Naime, kad počnem piti vitaminske tablete prva dva dana je sve u redu no treći dan uvijek počnem kihati, svrbi me nos i curi. To mi se događa i s tabletama c vitamina.

Ako prestanem piti vitamine prestaju i tegobe.

Unaprijed zahvaljujem.

S poštovanjem,

Tamara

Dr. Viola Macolić Šarinić

Štovana Tamara!

Teoretski se može biti alergičan na sve što se unosi izvana. Moguće da ste alergični na pomoćne sastojke koji se nalaze u ovim pripravcima. Ako imate daljnja pitanja ili problem možete se javiti u našu Ambulantu za farmakoterapiju na Rebru, Zelena zgrada II kat, soba 415, svaki dan od 08:30 do 10:00 sati.

Uz srdačan pozdrav
dr Viola Macolić Šarinić