Klinička farmakologija s toksikologijom

gel za oziljke

Snezana

Postovani,
Mogu li mazati oziljak od razdora oko vaginalnog otvora od poroda prije 4 godina, i koji zadaje velike probleme u moj spolni zivot (bol, zarenje i 2-3 dana poslije), sa contratubex gelom ili molim za Vas savjet?

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovana!

Masti i gelovi za zacjeljivanje ožiljaka uvijek su upitni, jer neće uvijek pomoći. Neki pacijenti su imali dobra iskustva s ovom kremom na koži, jer je prvenstveno namijenjena za kožne ožiljke.
Prvo bih savjetovala ginekološki pregled da se točno utvrdi razlog ovim simptomima, pa razgovarajte sa svojim liječnikom otvoreno o Vašm problemu.

Uz srdačan pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić