Klinička farmakologija s toksikologijom

helex

nina

Zbog šubova tkala i lupanja srca propisan mi je Helex0, 25. Nakon uzimanja od 15 tableta doživjela sam užasnu depresiju. Najgori stupanj do zadnjih misli. Nakon prestanka od uzimanja 2 dana sam bila odlično.
Ali ostao je užasan osjećaj i strah od toga što se desilo. Sada sam loše ali ne u tom obimu. Je li moguće da helex izazove takve nuspojave?

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovana,

opisane su reakcije depresije na ovaj lijek, iako vrlo rijetko. Javite se svom liječniku koji bi trebao ovu nuspojavu prijaviti Centru za nuspojave. Treba biti oprezan i s drugim lijekovima iz ove skupine!

Uz srdačan pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić