Klinička farmakologija s toksikologijom

mutaflor

marko

Postovana doktorice,
vec sam vam prije mjesec dana pisao o mom problemu s nadrazenim crijevom i meteorizmom.Nedavno sam na internetu nasao kako se problem dosta dobro lijeci ovim probiotickim lijekom naziva MUTAFLOR koji zapravo obnavlja bakterijsku mikrofloru crijeva. Zanima me sto vi mislite o tom lijeku, moze li se on nabaviti u Hrvatskoj i preporucujete li ga uopce.
Vise informacija lako mozete dobiti na internetu.
Srdacno Vam se zahvaljujem i pozdravljam Vas!

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovani,

Mutaflor sadrži bakteriju E.coli koja se i normalno nalazi u debelom crijevu, te štiti od razmnažanja drugih patogenih bakterija koji mogu uzrokovati tegobe. Preparat je na tržištu u Njemačkoj, Austriji, Češkoj i Švicarskoj. Možete pokušati s ovim preparatom, ali ako do sada možda niste, bilo bi dobro da dnevno pijete preparate jogurta s lakobacilom, odnosno drugim probioticima što također može doprinijeti boljoj probavi i manjim tegobama.

Uz srdačan pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić