Klinička farmakologija s toksikologijom

ooo

mirra

molim vas,u zadnjih mj dana osjecala sam pad enargije,volje...dr opce praxe mi je dala zoloft i od tad sam katastrofalno....poremetilo mi se misljenje,pamcenje,misli....jako se bojim za svoje zdravlje....pomozite mi molim vas savjetom,hvala

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Svakako se što hitnije javite psihijatru, vjerojatno će se trebati zamijeniti lijek.

Dr Viola Macolić Šarinić