Klinička farmakologija s toksikologijom

sumamed

alana

Koliko se puta i u kojem razdoblju mora kontrolirati bris na klamidiju nakon liječenja sa Sumamedom 1000+500?
Prva kontrola 3 i pol tjedna nakon liječenja bila je negativna.

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovana!

Treba proći najmanje 24 sata od prestanka djelovanja lijeka za uzimanje brisa, te je kontrola bila u dobrom vremenu jer je prošlo i mnogo više od toga. Znači Vi ste izliječeni, ali jasno je da može doći do ponovne infekcije u budućnosti.

Lijep pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić