Klinička farmakologija s toksikologijom

xenical

snjezana

Prije 5 godina sam imala masektomiju desne dojke.Nakon toga sam prestala puštiti i dobila 15 kilograma.Sada sam 168 visoka a 88 teška da li osim smanjenog unosa kalorija,šetnje 30 min preporučujete i xenical radi bržeg odlaska kilograma /što napraviti obzirom na bolest koju sam preživjela/? Bolovi u nogama i kukovima su sve veći nakon svake promjene vremena ?
Zahvaljujem i pozdrav od Snježane

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovana Snježana!

Xenical može biti pomoć u mršavljenju (ne dopušta ulazak masti iz crijeva u cirkulaciju), ali se svakako najprije posavjetujte sa svojim liječnikom da li je to rješenje za Vas. Dobro bi bilo posavjetovati se sa endokrinologom i trošiti lijek pod liječničkim nadzorom.

Želim Vam uspjeh i sretno.

Uz srdačan pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić