Psihijatrija

Nervoza

Petra

U zadnje sam vrijeme strahovito nervozna, otkako se probudim ujutro, pa kroz cijeli dan. Nemam nikakvih specijalnih problema i ne vidim uzrok tome. Nervozu osjecam konstantno! Popila bih Apaurin 5 mg, i to bi mi pomoglo, ali se bojim eventualnog navikavanja. S obzirom da nemam drugih zdravstvenih problema, preostalo mi je jedino da se javim Vama s ovim pitanje. Imam dvoje djece (oni zasigurno nisu uzrok nervozi, trudim se odmarati, dosta vremena cijela nasa obitelj provodi u priorodu, trudim se zdravo hraniti, zivjeti bez stresa koliko se to danas moze) i zeljela bih ovaj problem brzo rijesiti, prvenstveno zbog njih!
Hvala na odgovoru!

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Obratite se za pomoć psihoterapeutu.Vjerojatno će pomoći psihoterapijski tretman . Psihoterapeut će Vam vjerojatno savjetovati i neku relaksacijsku tehniku.