Psihijatrija

ovisnist

Darko

Ja sam jedan veliki narkoman i zelio bih da se lijecim. Ja pijem alkohol svaki dan! Pusim marihuanu minimalno 3 puta na tjedan. Na vikend se udaram MDMA tabletama sto je ecstacy, ponekad pusim cristal-ice, pijem GBH (liquid ecstacy) I spustam se sa diazepamom, xanaxom i drugim sedativima. Shavatio sam da moram da se lijecim. Koji je prvi korak?

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Poštovani,
Već ste napravili prvi korak - raspitujete se o mogućim načinima liječenja.Niste spomenuli koliko imate godina , te što radite , ako radite. Prvo se povjerite Vašoj liječnici obiteljske medicine , a ona će Vas dalje znati usmjeriti.Ako joj ne vjerujete , promijenite je.