Psihijatrija

anorexia/bulimia

ana

Postovani!
Buduci da u zadnje vrijeme imam dosta stresno razdoblje i ne mogu se cesto kontrolirati, pa ili uopce ne jedem ili jako malo jedem ili se prenajedem pa sve vratim natrag, molila bih Vas, da mi pomognete.
Hvala unaprijed

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Svakako bih preporučila da se javite nadležnom psihijatru kako bi se utvrdilo da li se kod Vas radi o poremećaju hranjenja , te kako bi si olakšali stresno razdoblje kroz koje prolazite.