Psihijatrija

depresija

Sabina

Pred devet mjeseci ginekologica mi je javila da su u mom papa testu uočene promjene vezane HPV. Za sada nije poduzela ništa. Čekam nalaz kontrolnog papa testa. U glavi mi se javljaju razni strahovi, bojim se bolesti čak si i umišljam simptome, ne jedem. U biti moj je problem to čekanje bez ikakve akcije. Na poslu sam psihički odsutna, tako i kući. Neznam više šta ću.

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Bilo bi najbolje da porazgovarate sa ginekologom te da Vas ona podrobnije informira o vašem problemu.Sami ste uvidjeli da je Vaš problem čekanje bez akcije.Probajte se aktivirati na nekom drugom polju kako biste o njemu što manje razmišljali.A niti nalaz se ne čeka beskonačno.