Psihijatrija

frigidnost?!?

ivana

moj problem je ovakav-imam stalnog partnera vec 7 godina.seks je jos uvijek dobar,on je jako njezan,ali postoji problem. naime,nikada ne dozivljavam orgazam,osim u (polu)snu i to iskljucivo kada sanjam zene.
imam 23 godine i molim Vas da mi kazete kome se mogu obratiti za pomoc.

p.s. smatram da je moj problem uzrokovan zbog "krivog" odnosa roditelja spram seksualnosti. otac nije bio prisutan u odrastanju, a majka je dominantna i s njom se o tome nikad nije pricalo.

unaprijed puno hvala

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Svakako se javite nadležnom psihijatru kako bi poradili na velikim pitanjima iz prošlosti ,te sadašnjem problemu.Psihijatar će vjerojatno u to uključiti i Vašeg partnera.
Ne mora se raditi o nekom psihičkom problemu u Vas. Možda je potrebno samo malo više kreativnosti u Vašem spolnom odnosu , no u svakom slučaju dobro je o tome progovoriti.