Psihijatrija

Impotencija

Zeljko

Nakon dosta podrazaja postignem djelomicnu erekciju koja nije dostatna za odnos.Kada sam nasamo onda uspijevam dobiti cvrstu erekciju koja ponekada jednostavno oslabi.Zanima me dali je moj problem fizicke ili vise psihicke prirode i molio bih Vas da me uputite u koju kliniku ili kojem doktoru da se javim. Hvala.

prof.dr. V.FolnegovićŠmalc

Vrlo vjerojatno je Vaš problem psihičke naravi .Obratite se na Rebro na Kliniku za psihološku medicinu, Zagreb.