Psihijatrija

izluđuje me

Kazimir

Molim vas recite mi kako da se snađem u ovoj situaciji:u braku sam 8 godina i imamo troje djece. Do sada mi je brak bio fenomenalan, ali se naglo pogoršao. Žena me često napada bez razloga kao na primjer: premalo si sa djecom, zašto mi ne pomogneš oko kučanskih poslova itd... Ja radim smjenski rad (psihofizički naporan) i kada dođem doma jako sam umoran a onda moram slušati sve te žalopojke. Recite mi kaj da napravim jer sam na kraju svojih snaga bojim se najgoreg.Molim ,pomozite.

prof dr V. Folnegović Šmalc

Između ne poduzeti ništa " onog najgoreg" postoji niz mogućnosti.
Jedna od njih je svakako porazgovarati sa ženom i vidjeti gdje je nastao problem i što promijenilo Vaš fenomenalan brak.Ako to ne uspijevate sami preporučam da se javite psihijatru koji će Vas uputiti na bračnu terapiju.