Psihijatrija

Napadaji panike

Tara

Ako je netko imao iskustva s dugogodnisnjim napadajima panike i lijecio se od tog poremecaja molila bih da se javi kako bismo izmijenili iskustva vezana na tu temu.
Unaprijed zahvaljujem.

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Poštovana,
Svakako je dobro izmijeniti životna iskustva s ljudima koji su prošli slične stvari.Nikako pritom nemojte izmjenjivati iskustva o uzimanju lijekova- to prepustite Vašem psihijatru. Također bi bilo dobro da razmislite što Vas potiče na ideju družiti se s ljudima s isim iskustvima, a ne s ljudima bez njega. Želim Vam svako dobro.