Psihijatrija

privatni sanatorij

damir

Molim Vas da mi odgovorite ima li u Hrvatskoj ili Sloveniji privatni sanatorij za liječenje psihoneuroza. Znam da postoje takav centar u Hrvatskoj u okviru KBC-a Rebro ali bih želio znati postoji li mogučnost boljeg smještaja i naravno tretmana (okupacione terapije koja kod naših centara otvorene psihijatrije ne zadovoljava moje želje). Također bih Vas molio da mi odgovorite kakve su mogučnosti liječenja paničnih napada i ovisnosti o benzodiazepinima u komunama u kojima se liječe ovisnici o težim psihoaktivnim supstancijama. U nadi da ćete mi konkretno odgovoriti na postavljena pitanja, pozdrav.

Prof.dr.sc.V.Folnegović Šmalc

U Hrvatskoj nema privatnog sanatorija za liječenje psihoneuroza , za Sloveniju ne znam .U komunama se ne liječe panične atake niti ovisnost o benzodijazepinima.

Pozdrav