Psihijatrija

seksualni problem

tina

recimo da imam problem... imam 18 god, i moj dečko isto toliko. I prilikom pokušaja vođenja ljubavi dolazi do problema. Ja sam već bila seksualno aktivna, ali on nije još niti s jednom djevojkom spavao. Naime, njemu se inače normalno "digne", ali kada treba ući u moju vaginu on se spusti. I to već nekoliko puta tako. Ja sa prvi put mislila da je to zbog straha, uzbuđenja i svega što dolazi s prvim putem ali sada više zaista ne znam... a ne znam ni kako da mu pomognem... molim vas, možete li mi vi reći jel se tu može raditi o tome da je impotentan ili je to psihološki problem u njegovoj svijesti...voli me, i strah ga je da ga zbog tog ne ostavim,iako ja oko toga ne pravim toliko problema... unaprijed hvala...

ida

hej, ciao! sto se tvog problema tiče, tj. njegovog, mislim da bi trebali pokusati usporiti prije nego krenete u akciju, mozda idete pre brzo, probajte sa duzom predigrom. mozda nije u potunosti opusten upravo zbog straha da će mu se to ponovno desiti, zato ti vodi igru i opusti ga maksimalno. neka on samo uziva. ali nemoj da mu prede u naviku!!! sretno, bok!!1