Psihijatrija

Tezina

max

Imam 17 god. visok sam 182 cm a imam samo 60 kg.Zelio bih dobiti nekih 10-15 kg ali neznam kako jedem koliko mogu ali mi je tezina uvijek ista.Jel postoji neka antidijeta ili recept za debljanje?

prof.dr V.FolnegovićŠmalc

Preporučam Vam da se obratite psihijatru , jer se ti problemi trebaju rješavati individualno.Nema univerzalnih preporuka, ali sigurno se individualno može pomoći.