Psihijatrija

zaš ne mogu ja odgovarati ljudima

netko

eto, pokušala sam već par puta dati odgovor nekome na forumu i neće mi poslati poruku. mislim da je to bezveze ako je tako s razlogom.
s nekima imam slična iskustva i mislim da bi im pomoglo da ih podijelimo itd.

Cybermed

Poštovana,

U forumima za pacijente odgovaraju na Vaša pitanja isključivo specijalisti iz određenih područja medicine i stomatologije.

Hvala na razumijevanju i srdačan pozdrav,

Cybermed