Psihijatrija

život nakon razvoda

rozmar

Stovani,
mislila sam da imam skladan brak no suprug me prevario i ostavio s djetetom od 4 godine, hrpom dugova i stambenim kreditom te se odselio u vlastiti stan. Osjećam se vrlo loše pa sam posjetila psihijatra koji mi je prepisao xanax i sanval medjutim ja zelim ovo prezivjeti bez lijekova. Da li mi možete dati kakav koristan savjet jer mi ni razgovor sa psihijatrom nije pomogao da se saberem, a imam posao koji od mene traži potpunu usredotočenost.
Srdačan pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru

Prof. dr. sc. Vera Folnegović Šmalc, dr. med.

Psihoterapija kao i farmakoterapija mogu pomoći i/ili podržati Vaše osobne kapacitete kojima ćete uspjeti izvući se iz ove nezavisne situacije .Suport obitelji i prijatelja je jako važan kao i profesionalna pomoć.