Psihijatrija

anksioznost

zorica

Molila bih vas za savjet prije 15 godina poslije dugog stresa sam dozivila napad panike s atim da sam se ukocila kad su me prebacili u hitno vec je to bilo proslo ali sam dobila injekciju
Sad poslije toliko godina jos imam strah da mi se to ne ponovi lijecila sam se i bilo je dobro ali taj strah uvjek ostane
Zato vas molim da mi kazete sta da radim ako se taj napad ponovi da li je on opasn po zivot jedan mi je dr davno rekao da se ubodem iglom ili ustinem i da ce taj grc proci
molim vas za savjet sta sr radt i takvim situacijama
unaprijed zahvalna zorica

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Poštovana,
Čini mi se da ste prerano prekinuli liječenje: ne smijete imati zaostataka tjeskobe koja Vas ometa u funkcioniranju; javite se Vašem psihijatru.