Psihijatrija

Bisexual ili ne

Goran

Interesuje me dali covjek ako sebi umisli da je bisexualac da li se to moze i otkloniti i koncetrisati na jednu stranu mislim zensku .

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Poštovani,
Ako ste nešto umislili, onda to i ne postoji.Svakako da se možete skoncentrirati na žene, ali ako Vas muče homoseksualne fantazije onda ćete i sa ženama slabo spolno funkcionirati.Konzultirajte psihijatra-psihoterapeuta.