Psihijatrija

DA za udrugu OBOLJELIH OD PANICNOG POREMECAJA

AUGUSTIN

DJELUJMO BRZO I OSNUJMO UDRUGU ILI KLUB ZA SAMOPOMC ,NEKA NE OSTANE NA IDEJI,SVI MI KOJI IMAMO PANICNE POREMECAJE ,STRAHOVE,ILI SLICNE PSIHOLOSKE SMETNJE UDRUZIMO SE U BORBI PROTIV ZANEMARIVANJA,TE NEOZBILJNOG SHVACANJA NASIH SIMPTOMA I NASE BOLESTI,SASTANIMO SE ZA POCETAK ..................................

Željka

Da, ja sam za osnivanje kluba za samopomoć
Inače, imam klaustrofobiju, i dosta problema zbog toga

prof dr V. Folnegović Šmalc

Za sve oboljele od paničnog poremećaja javite se u PB Vrapče , Prof. dr.sc. Folnegović Šmalc u ponedjeljak 04.02.2002. ili na broj telefona 01/3780678 radi daljnjeg dogovora.