Psihijatrija

Depresija

Goran

Možda je malo i "ofucano" pitanje, međutim depresija, barem nam se čini prema simptomima utječe na život moje supruge, a time i naše tročlane obitelji. Koja je najbolja adresa u Zagrebu za postavljanje pravilne dijagnoze, te početak liječenja. Znam da je dugotrajno i teško, ali spremni smo se boriti (i supruga kad nije u depresivnoj epizodi).

Prof.dr.sc.V.FolnegovićŠmalc

U pravilu svaka Klinika uspješno dijagnosticira i liječi depresivni poremećaj. Možete se javiti na Polikliniku Psihijatrijske bolnice Vrapče.
Tel: 3780 672

Zvonko

Molim vas, odgovorite mi kojim se metodama boriti s dugogodišnjom depresijom? Dali mi možete preporučiti kakvu literaturu na ovu temu?

Prof. V.Folnegović Šmalc

Sve psihijatrijske Klinike u Zagrebu će to vrlo stručno učiniti.
Klinika na Rebru, Vrapču, Sestre Milosrdnice , a i Nova bolnica u Dubravi.