Psihijatrija

depresija

Tea

Ne znam dali je to depresija ali znam da mi je potrebna pomoć.U zadnje vrijeme jako se osječam loše a utjehu tražim u hrani.Svaki put se osjećam loše jedem prekomjerno a poslije toga se osjećam još gore .Počela sam se povlačiti u sebe i sve manje komuniciram sa ljudima.Prije mi se to znalo rijeđe događati a sada je sve češće.
Molim Vas za savjet.

prof.dr V.FolnegovićŠmalc

Vrlo je vjerojatno da se kod Vas radi o depresivnom poremećaju, koji se danas uglavnom uspješno liječi i biološkim i psihološkim metodama. Što prije se obratite psihijatru.