Psihijatrija

depresivno-anksiozni poremećaj ?

zorzi

Pozdrav
Imam 28 godina i vec duzi niz godina imam probleme vezane uz depresiju i anksioznost, a zadnje 3 godine sam na terapiji portalom 1x1 ,sto mi je izvjesno vrijeme ,do ociglednog poboljsanja bilo ok i dovoljno ...,unazad godinu dana sam prestao uzimati terapiju ,i nakon toga sam se cca 9mjeseci osjecao ok, nakon cega je opet pocelo po starom ...., sad sam na 2x1 ....,kakav je to poremecaj ,znam da je lijecenje dugotrajno ,kakva su Vasa iskustva s ljecenjem i izljecenjem
tog poremecaja ??? ,kakav je tok ???

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Kod Vas se kako zaključujem iz pisma radi o dvije epizode ove bolesti.Na terapiju uglavnom dolazi do poboljšanja ( kao i u Vašem slučaju) no i tada su potrebne kontrole uz eventualnu terapiju da ne bi došlo do recidiva bolesti.