Psihijatrija

Impotencija

Marko

Gdje bi se moga informirati o utjecajima "glave" na inpotenciju a sigurno ona nije fizička, tj. mislim da postoji blokada u glavi?
Hvala

Prof.dr.sc.V.Folnegović Šmalc

Impotencija je vrlo kompleksan pojam i može biti posljedica različitih tjelesnih bolesti , ali i psihičkih poremećaja. Zbog toga je potrebno da se uputite liječniku koji će Vas u svezi s Vašim problemom uputiti adekvatnom specijalisti.