Psihijatrija

vegetativni znaci i vrtoglavice

Anita

Molim vas da mi netko objasni kako lijećiti vegetativne poremećaje koji se očituju depresijom, jakim vrtoglavicama, zanošenjem tjela i paničnim napadajima straha.
Trenutno uzimam oksazepam(10mg) i navećer amizol(ali od njega mi je jako loše, povraćam i ne mogu doći sebi pogotovo ujutro)
Vrtoglavice se i dalje očituju bez obzira na terpiju.
S neurološke strane je sve uredu.
Imam 26 godina.

prof.dr.sc.V.Folnegović Šmalc

Izvolite se obratiti radi psihoterapije na KBC Rebro Klinika za psihološku medicinu kod Prof. dr.sc. Vladimira Grudena.