Psihijatrija

KBT

evana

Dijagnosticiran mi je panični poremećaj. Pijem Zoloft 4 mjeseca i osjećam se puno bolje, ali još uvijek ne skroz.

Zanima me kognitivno bihevioralna terapija. Da li znate nekog liječnika, a da nije privatnik (jer za to nažalost nemam novaca) koji se bavi tim tipom terapije u Rijeci??
Hvala!

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Na žalost ne znam Vas točno uputiti , ali javite se dr. Igor Girotto ili dr. Danijela Petrić u KBC Rijeka , Klinika za psihijatriju koji Vam mogu pomoći ili Vas dalje uputiti.