Psihijatrija

Kemiska kastracija

Kruno

Poštovanje,vidim da korišćenje ljekova pomaže,ali da s vremenom pacijenti gube volju za seksualnost.Koji normalni čovjek gubi volju,a pogotovo mlad.Na čega se svodi taj život,ako je tako.Znači da medicina još nije u stanju pomoći u pravom smislu ,jer se bolesnici ne bi vraćali u bolnicu poslije dva mjeseca.Jasno mi je da doktorica neće imati što odgovoriti,jer nije u pitanju samo njena nesposobnost,već trenutno stanje medicine da ne može pomoći.
Ovo j kemiska kastracija.
Pozdrav Kruno

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Ukoliko imate seksualne nus pojave na terapiju psihofarmacima molim Vas recite to svojem terapeutu koji će zamijeniti lijek i nus pojava će nestati.Nije istina da pomoći nema.