Psihijatrija

Lezbijka zbog mastanja?

biba

Cesto sanjam zene ili mastam o njima dok mastubiram. U stvarnosti me zene ne privlace u tom smislu. Imam dugogodisnjeg decka s kojim postizem klitoralne orgazme (nisam nikada svrsila penetracijom). Ipak, bojim se biseksualnosti, koje je vase misljenje, trebam li se brinuti? Sto znace moje mastarije?

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Ponekad maštamo o nečem što u stvarnom životu ne bismo nikada učinili.Što se homoseksualnih maštanja tiče u svakom od nas postoji homoseksualni nagon, a samo vrlo mali postotak nas su homoseksualci odnosno biseksualci.No, ako osjećate nelagodu vezanu uz Vaše snove ili maštanja , ili Vam se čini da se javljaju prečesto možete se javiti psihoterapeutu kako bi Vam Vaša maštanja i snovi postali jasniji.