Psihijatrija

oralni sex

iva

Vrlo mi je neugodno ovo pitati. Ali u posljednje vrijeme imam stalno želju za seksom, jako često o tome razmišljam, ponekad mi se dešava da jednostavno uživam gledati porno filmove, i javlja mi se čudna opsesija muškim penisima, jednostavno me uzbuđuju, osobito oralni sex... Imam dečka ali često razmišljam o drugim muškarcima,,,
Zanima me da li je to normalna pojava, za jednu djevojku da ima takve misli,,,

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Razmislite da li su zadovoljene Vaše seksualne potrebe u sadašnjoj vezi. Možda ne bi bilo loše da o Vašim željama i razmišljanjima porazgovarate sa svojim dečkom , te da vidite može li se on u njih uklopiti.