Psihijatrija

Pitanje i savjet

Roby

Poštovani

Moj problem je velik i za mene ne rješiv, ali ja se nadam da ćete ga vi rješit. Spojile se dvije lude glave pa napravile ono što nije trebalo tj. uskoro ću biti tata.Ni u snu se nisam nadao tome jer imam 21 god i još sam na faxu, ni vojni rok odslužio, a na putu djete...A moj problem je kako reći svojim roditeljima koji su uvjek mislili dobar dečkić, sve mi omogućili i kupili, a ja njima uzvratim na takav naćin... Kako im to reći, na koji naćin, ja Vas iskreno molim za savjet !!!

Unaprijed zahvaljujem sa štovanjem

prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Najbitnije je da Vi shvatite što osjećate i što namjeravate učiniti u situaciji u kojoj se nalazite , te da tako i postupite.Iako će Vaši roditelji isprva možda biti šokirani morati će Vas cijeniti zbog Vaše odlučnosti da snosite odgovornost za svoja djela ma kakva ona bila.