Psihijatrija

pretjerano trošenje novca

zg_vatrogasac

Nikad nisam znao sa lovom, uvijek je bilo kada imam super kada nemam, nemam. U vezi sam dvije godine, jako ju volim, ali moje trošenje mi stvara probleme. Također je tu stavka njenog tate koji samo zarađuje novac, nekih njenih prijateljičinih dečki i muževa, te mog vlastitog brata. Živimo zajedno, ali nemamo zajednička trošenja novca. Rado bih da mi se pomogne, pa molim savjete što da radim i kome da se obratim za pooć u Zagrebu.
p.s. uz sve to postoje i problemi na poslu, degradacija, mobbing i slično

Prof. dr. sc. Vera Folnegović Šmalc, dr. med.

Znati raspolagati novcem je jedna od presudnih stvari u životu: morate se naučiti" rastegnuti koliko ste široki".Nikako nije dobro živjeti od danas do sutra.O eventualnom zajedničkom trošenju u kućanstvu valja svakako zajedno sjesti te o tome popričati i dogovoriti se . Kome se obratiti za pomoć u Zagrebu, posavjetovat će Vas najbolje Vaš liječnik obiteljske medicine.