Psihijatrija

seksualno-psihološki poremećaj

Damir

Imam 44 godine, nisam nikad bio u braku i, štoviše, nisam nikad imao djevojku. Sav seksualni život mi se svodi na nekoliko neuspješnih pokušaja s eskort-djevojkama. Zbog toga se osjećam prilično bijedno i posramljeno, ali, začudo, takav mi osjećaj jača seksualna maštanja. Najčešća maštarija mi je kako promatram neki par kako vodi ljubav, odnosno kako muškarac uspješno zadovoljava svoju partnericu, a ja pri tom znam da to nikad ne bih mogao. Isto tako, volim se oblačiti u žensko rublje i odjeću, pri ćemu također osjećam jaku seksualnu napetost. I još jedna od najčešćih maštarija - maštam o tome kako mi žena ili djevojka naređuje da joj služim, ne isključivo kao seksualni rob, nego i u običčnim stvarima vezanim uz kućanstvo. Mogu li si ikako pomoći?

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Dakako da si možete pomoći, ali uz stručnu pomoć. Čini mi se da biste trebali poraditi na svom spolnom identitetu.