Psihijatrija

Snovi!

fliper

Poštovana doktorice Folnegović!
Povremeno mi se događa(nekoliko puta godišnje) da u snu silno želim potrčati,a ne mogu se pomaknuti,također želim vrisnuti a ne mogu niti glasa ispustiti.Znam da Vaš posao nije tumačenje snova,ali mislim da bi Vi mogli protumačiti što je otprilike uzrok ovim snovima.
Puno hvala!

Prof. dr. sc. Vera Folnegović Šmalc, dr. med.

Snovi su oduvijek predstavljali jedan intigrantni dio ljudskog bića. Prema suvremenim psihodinamskim teorijama odraz su našim podsvjesnih želja. Očito je da si možete dozvoliti u ovakvom stanju puno više toga nego što to sada činite. Potrčite , zavrištite, nasmijte se jer to doprinosi zadovoljstvu i dobrom osjećaju.