Psihijatrija

strah od pasa

Tatjana

Postovni, molim za konkretan odgovor; gdje se u Zagrebu moze proci odredjena tarapija za oslobadjanje straha od pasa. Naime, kcer se boji pasa, a voljela bi uz strucnu pomoc nauciti kontrolirati se kada se nadje u njihovoj blizini. Buduci nismo iz Zagreba, a kcer tamo studira, molim da me uputite na mjesto gdje to moze uspjesno obaviti.
Zahvaljujem

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Poštovana,
Za početak možete uputiti svoju kćer bilo kojem psihijatru koji će procijeniti radi li se možda i o ozbiljnijem poremećaju . Radi se o tome koliko je taj strah intenzivan.