Psihijatrija

strah od provalnika

stela

Ne znam zasto ali svaki ostanak same nocu u stanu bez roditelja me cini naptom i uplasenom kao da ce provalnik tik na vrata bas meni i tog trenutka.A da bi nocila sama u stanu ili kuci nema sanse.Jednostavno suvise sam strasljiva
Molim vas savjet da li treba da se lijecim ili je to realan strah

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Razlika između realnog straha i patološkog straha je u količini - kod Vas se vjerojatno radi o preplavljenosti strahom što svakako upućuje da je vrijeme da se obratite za savjet psihijatru.

tana5

JA SAM TAKODJER STRASLJIVA,CIM OSTANEM SAMA,ISKLJUCIVO KAD JE NOC,DAN ME NE PLASI SRCE MI UBRZANO LUPA,TRESEM SE STOTINE STVARI MI PRODJE KROZ GLAVU,TO JE NESTO STRASNO.TRUDIM SE DA PREVLADAM TO ALI NEMOGU