Psihijatrija

trzajevi udova

Anita

Poštovani doktore ili doktorice da li bi mi htijeli reći zašto se javljaju trzajevi udova , tj cijelog tijela pogotovo ujutro i mućnine.
Inače uzimam Helex i Oksazepam zbog vegetativnih smetnji.
nakon nekog vremena trzajevi prestanu ali čim talete prestanu dijelovati problem se opet javlja, osijećam jak umor i pospanost, ali nemogu spavati jer se budim tijekom noći više puta i oped nastaju tremor ili trzajevi do te mjere da se tresem ko da imam groznicu.

Prof.dr.sc.V.Folnegović Šmalc

Potrebno je da se što prije javite neurologu ili psihijatru radi utvrđivanja dijagnoze i terapije.Helex i Oksazepam se ne preporuča uzimati zajedno.