Psihijatrija

Forum super!Chatroom bi bio super za brzu pomoć

damir

Amerikanci imaju i chatroom-ove za ovakve probleme kakve imamo i mi. Bilo bi jako dobro kad bi i mi to imali budući da bi na taj način mogli kad nam je teško kontaktirati jedni sa drugima i pružati si podršku a bilo bi još bolje kad bi se tu našao i neki psihijatar, psiholog ili studen psihologije. Suport group je najnormalnija stvar u svijetu a kod nas gdje si mnogi ne mogu pružiti adekvatnu liječničku pomoć, bio bi odlična stvar.Ipak, jako mi je drago da je forum tu. Šteta što nema više psihijatara koji bi odgovarali na naša pitanja.

prof.dr V.FolnegovićŠmalc

Hvala Vam na Vašem komentaru. Nadamo se da ćemo našu aktivnost još i proširiti i poboljšati. Svaki nam je savjet od koristi.