Canesten

Kuglicaa

Postovanje,zanima me da li je moguce da od canesten vaginalete urani menstruacija,zadnji put kada sam je koristila menstruacija je dosla odmah iza vaginaleta na 23 dan sto mi se nikada nije desilo ciklusi su od 27-30 dana.Od jutros osjecam blago peckanje i zuckasto zeleni iscjedak pa sam si kupila canesten vaginaletu 500mg(jedna vaginaleta)posto trebam na put.Zanima me dali ona moze prouzrokovati opet ranije krvarenje tj da li se to moze desiti od vaginaleta da menstruacija porani.Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vaginalete nemaju nikakvog uticaja na menstruaciju.