Dva sexa za redom sa jednim kondomom

Irina123

Pozdrav. Ja i decko smo spavali 17.5, meni je ciklus bio 12.5, dakle sami kraj ciklusa. Naime, prvi put je zavrsio u kondom, i nastavio odma drugi put. Sto ja nisam znala. Rekao je da je prvi put odma i da je zato nastavio, bez vadjenja i mijenjanja kondoma. Kad ga je izvadio nakon drugog puta kondom je bio svucen na pola penisa. Da li je moglo doci do trudnoce? Strah me hvata, 12.6 evo prosao a ja jos nisam dobila. Inace redovne cikluse imam. Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće, odnosno ona je samo teoretska.