Fibroma

Tea

Postovani!

Ovog proljeca radena mi je stimulacija ovulacije Klomifenom, nakon prvog takvog pokusaja ostajem u drugom stanju, te se veselimo dugo ocekivanim bebama, blizancima, nakon mjeseci u 36 tjednu trudnoce ostajem u bolnici radi nadzora blizanacke trudnoce te dovrsenja, nakon carskog reza upoznata sam sa spoznajom da mi je na desnom janiku izvrsen zahvat resectio fibromatis pendulantis ovarii lateralis dextri. Nalaz PHD glasio je Fibroma.
Molim Vas da mi odgovorite koje slijedece pretarge trebam uciniti, te da li je takvim zahvatom tumor izvaden, te koje kontrole da izvrsim.
hvala unaprijed

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštavana Tea,
Fibrom je benigni tumor jajnika i nakon što je odstranjen nisu potrebne nikakve pretrage.