Menstruacija

Split 87

Postovanje krvarenje Koji mi se javilo je u ciklusu bez cikloproginove .. krvarenje mi se javilo 14 Dana ciklusa ... A sada opet u vrijeme tocne menstruacije.... Da li je to normalno . I'ma li to veze sa losom funkcijom jajnika ... Koliko dugo ce mi biti redovne menstraucije of cikloproginove? Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana krvarenje koje se javilo 14. dana ciklusa je ovulacijsko, To je indirektni znak da je sa funkcijom jajnika sve u redu. Jedini sigurni znak da je bila ovulacija je određivanje vrijednosti progesterona 21. dana.