Odnos bez ejakulacije u neplodnim danima

Leovince34

Pozdrav, imao sam odnos sa curom koji je trajao svega 3-4 minute pri čemu nije došlo do ejakulacije i cura je bila u neplodnim danima, menstruacija joj je kasnila i 5ti dan kasnjenja je uradila test trudnoce koji je pogazao - (negativno) ali menstruacija kasni već 14ti dan, da napomenem da je prije menstruacije imala prehladu, da li ima razloga za brigom zbog trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, trudnoću možete isključiti. Savjetujem da se djevojka javi liječniku radi pregleda, U pitanju je najvjerojatnije hormonska neravnoteža.