Adexa produljenje ciklusa

Lydija004

Poštovani,

koristim Adexu i voljela bih produžiti ciklus za tjedan dana. Da li je moguće popiti samo 7 ekstra pilula ili je potrebno popiti cijeli blister? I da li to utječe na smanjenje zaštite, ako se ne popije cijeli blister?
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete uzeti dodatnih 7 tableta i na taj način odgoditi ciklus. Nakon uobičajene pauze krenite s novom kutijom. Zaštita se neće umanjiti.