Analize

Mirela2011

Poštovani, nakon prvog spontanog sam ispitala trombofilije, torch, briseve, TSH i FT4, imunologiju, sada nakon drugog planiram OGTT, kompletnu štitnu, ponoviti briseve, C3 i C4, histeroskopiju, listeriju, parvo b19 i da li ima potrebe da suprug uradi bris uretre, spermiokulturu i spermogram? I šta biste nam Vi još savetovali što može biti potencijalni uzrok? Pozdrav

Mirela2011

Dodala bih na ovo i hormone 2-5 dc i hepatitis B i C.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najčešći uzrok spontanog je slučajna genetska pogreška. Savjetujem konzultacije kod genetičara.