Bazalna temperatura

Mateja123

Dobro jutro...dali je normalno imat povisenu bazalnu temperaturu i menstruaciju...prvi dan ciklusa je bila 37 drugi dan isto..jucer bila 36.9 a danas 37.3...menstruacija je dosla ranije od ocekivanog ali to je normalno jel ne dolaze na vrijeme jednom dodju 28 dan drugi put 30 ili 35 tako negdje...plodne dane sam imala 1.9 i odnose sa deckom ali menstruacija je dosla tocno 13. Dan od ovulacije...pa me muci ta bazalna malo citala sam da padne kada dodje menstruacija..hvala na odg

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bazalna temperatura raste za oko 0,5 u vrijeme ovulacije. Temperatura je vrlo nespecifičan simptom i vrlo je podložna promjenama.